BERG & SCHMIDT - produkujemy tłuszcze

 BERG & SCHMIDT jest jedną z wiodących firm europejskich wyspecjalizowanych w produkcji i dystrybucji olejów i tłuszczów paszowych. 50 lat funkcjonowania na rynku upoważnia pracowników firmy do nazwania się "Specjalistami od lipidów". Firma dostarcza standaryzowane tłuszcze płynne i w formie proszku. Obecnie jest czołowym światowym wytwórcą lecytynowanych tłuszczy paszowych, które docierają do odbiorców na całym świecie.

Auto

Bezpieczny transport

Aby zwiększyć bezpieczeństwo naszego produktu w zbiornikach i cysternach podczas transportu izolowany jest warstwą obojętnego azotu. Płynne tłuszcze przewozimy wyspecjalizowanymi cysternami samochodowymi wykonanymi ze stali szlachetnych. Produkt w cysternie przewożony jest w temperaturze 60ºC i zabezpieczony poduszką azotową. Cysterny posiadają kompresory, które pozwalają wtłoczyć towar na znaczną wysokość.

Pokal

Flagowy produkt

Naszymi flagowymi produktami są BERGAFATY B, które wytwarzamy wyłącznie z surowców roślinnych - generalnie opieramy się na olejach i kwasach tłuszczowych oleju rzepakowego i słonecznikowego. BERGAFATY B standaryzujemy do określonej zawartości kwasu linolowego. Badania potwierdzają, że BERGAFATY spełniają swoją rolę jako zamiennik olejów.

LAbor

Innowacje

Nie boimy się innowacji i wciąż szukamy nowych produktów, które zaspokoją rosnące wymagania rynku i klientów. Dzięki współpracy z wieloma ośrodkami naukowymi, możemy być pewni, że zaspokoimy gusta najbardziej wybrednych klientów. W chwili obecnej na rynku polskim oferujemy tłuszcze paszowe do wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich.